42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Komfortowe przechowywanie dokumentów

Nowoczesne szafy kartotekowe to idealne rozwiązanie dla biur, urzędów, gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, księgowych oraz innych miejsc, gdzie konieczne jest przechowywanie kartotek, akt bądź innej dokumentacji. Pozwalają one zachować nienaganny porządek w dokumentacji i stanowią stylowe uzupełnienie biurowego wnętrza.

Specjalistyczne szafy kartotekowe

Nasza firma dostarcza Państwu wysokiej klasy szafki kartotekowe wykonane przez zaufanych producentów, które dzięki swojemu nowoczesnemu designowi oraz doskonałej jakości, są estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Oferowane przez nas meble, wykonane są z blachy stalowej i pokryte farbą proszkową (co zapewnia pełną ochronę przed korozją). Posiadają szuflady, odpowiednio wyprofilowane do przechowywania akt, teczek, kartotek czy dokumentacji pacjentów, a także specjalne wyposażenie umożliwiające zawieszanie dokumentów. Oferujemy szafki pojedyncze i podwójne. Najczęściej wybieranymi przez klientów modelami, są szafy przystosowane do formatu B5 lub A4. Szuflady zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych posiadają zabezpieczenia chroniące przez wypadnięciem.

Każda oferowana przez nas szafa kartotekowa wyposażona jest w solidny zamek ryglujący, który pozwala na zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie. Standardowe wyposażenie szafki to również podpórki pod dokumenty oraz plastikowe szyldziki przeznaczone do naklejenia na szuflady. Producent zadbał o to, aby meble miały funkcję blokady wysuwu – oznacza to, że w danej chwili może być wysunięta wyłącznie jedna szuflada. Rozwiązanie to zapobiega przeważeniu i przewróceniu się szafki. Oferujemy Państwu szeroką gamę modeli mebli na dokumenty, w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszych salonów w Łodzi i Dąbrowie Górniczej, gdzie mogą Państwo obejrzeć wszystkie oferowane przez nas meble wiodących na rynku producentów.