42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Szafy i sejfy na BROŃ

Liczy się bezpieczeństwo – szafy myśliwskie

Podstawową kwestią, o którą powinni zatroszczyć się wszyscy myśliwi i osoby amatorsko bądź zawodowo oddające się sportom strzeleckim, jest prawidłowe przechowywanie broni w stworzonych do tego meblach. Bezpieczeństwo strzelca oraz innych osób zawsze powinno stanowić priorytet, dlatego też w domu każdego myśliwego powinna znaleźć się szafa na broń.

W asortymencie cieszącej się niesłabnącym zaufaniem klientów firmy Galter znajdują się wysokiej klasy szafy i sejfy na broń produkowane przez specjalistów w swojej dziedzinie. Każda dostępna w ofercie szafa myśliwska spełnia prawne kryteria oraz normy bezpieczeństwa. Przechowywana w nich broń nie wpadnie w niepowołane ręce ani nie ulegnie żadnym uszkodzeniom. W sklepach Galter można zaopatrzyć się w szafy na broń długą, zdolną pomieścić nawet do ośmiu sztuk.

Cieszącą się niesłabnącą popularnością oraz najczęściej wybieraną spośród oferowanych modeli szafę stanowi szafa na broń S1. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór szaf i sejfów klasy S1, które zostały gruntowanie przetestowane pod kątem zabezpieczeń antywłamaniowych.

Miłośnicy strzelectwa oraz zapaleni myśliwi koniecznie powinni zapoznać się z dostępną na stronie internetowej ofertą lub odwiedzić któryś z salonów Galter – w Łodzi lub Dąbrowie Górniczej. Znajdą oni szeroką ofertę sejfów oraz szaf na broń, w tym również szaf myśliwskich w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie wątpliwości dotyczących naszych produktów służymy fachową radą.