42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Komfortowe pracownicze szafki ubraniowe

Firma Galter, profesjonalny dostawca mebli metalowych, oferuje Państwu doskonałej klasy pracownicze szafy ubraniowe (szafy socjalne, BHP) charakteryzujące się bardzo dużym komfortem użytkowania. Ich producenci dbają o doskonałą jakość wykonania i miłą dla oka estetykę.

Szafa pracownicza to znakomite rozwiązanie dla firm, w których pracownicy muszą przebierać się w specjalną odzież. Zapewnia ona odpowiednie, bezpieczne, zgodne z przepisami BHP, warunki do przechowywania rzeczy i pozwala na wygodną zmianę ubrania. Dzięki niej każdy posiada swoją własną przestrzeń oraz niezbędne minimum prywatności. Ponadto szafy te znajdują szerokie zastosowanie jako estetyczne i funkcjonalne wyposażenie szkół, sal sportowych, siłowni, basenów.

Pracownicze szafki ubraniowe dla firm i kompleksów sportowych

Producent mebli zadbał o to, aby każda szafka ubraniowa wyposażona była w lusterko, haczyki, półkę oraz w niektórych modelach – ławeczkę. Wykonana jest ona z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korodowaniem, a trwały kolor gwarantuje zastosowanie farby proszkowej. Szafy te dostępne są w różnych modelach i rozmiarach. Najczęściej wybieranym wariantem jest wersja podwójna o szerokości 600 mm lub 800 mm. Dostępne są modele szafek BHP z zamkiem 3-punktowym, 1-punktowym lub zamykane na kłódkę (nie wchodzi w skład wyposażenia).

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty obejmującej nowoczesne, praktyczne szafki ubraniowe. Posiadamy duże stany magazynowe, dzięki czemu możemy natychmiast dostarczyć dużą ilość gotowych do użytku szafek BHP od cenionych producentów.