Bogaty asortyment szafek metalowych

 

Odpowiednia organizacja przestrzeni biurowej wymaga sporego zaangażowania oraz dostępu do nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Decydując się na zakup mebli należy zwrócić uwagę nie tylko na walory wizualne, ale przede wszystkim na funkcjonalność, dlatego warto w tym zakresie skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, dostarczającej specjalistyczne meble biurowe.

Metalowe szafki na mniej i bardziej wartościowe przedmioty

Firma Galter to lider na rynku nowoczesnych mebli metalowych polskiej produkcji, które znajdują szerokie zastosowanie w biurach, urzędach, instytucjach i różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Od lat dostarczamy Klientom w całym kraju doskonałej klasy meble metalowe, które charakteryzują się starannym wykonaniem, solidnością i atrakcyjnymi walorami estetycznymi. Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką niektórych z naszych propozycji ofertowych.

Regały jezdne – znane również jako regały przesuwne, stanowią standardowe wyposażenie bibliotek, archiwów, magazynów zarówno w urzędach, instytucjach, jak i w firmach. Zastosowanie tego typu szafy metalowej, pozwala zaoszczędzić przestrzeń składowania dokumentów nawet o 50% w stosunku do zwykłych regałów stacjonarnych. Przygotowując pomieszczenie pod wstawienie tych mebli, należy pamiętać o określonych uwarunkowaniach technicznych. Firma Galter dostarcza Państwu najwyższej klasy regały jezdne przystosowane do składowania różnego rodzaju dokumentów, pudełek archiwizacyjnych, książek, segregatorów i nie tylko.

Szafki ubraniowe – doskonale sprawdzają się, jako miejsce zamiany oraz przechowywania odzieży dla pracowników, ale także z powodzeniem można je umieścić w szkołach, siłowniach, klubach sportowych, na basenach, w pomieszczeniach socjalnych i innych tego typu lokalizacjach. Szafy metalowe wyposażone są w lusterko, wieszaki i bezpieczny zamek. Charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz starannym, estetycznym wykonaniem, dzięki czemu stanowią atrakcyjny element każdego wnętrza.

Szafy kartotekowe – to ergonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania kartotek, akt, dokumentacji pacjentów lub pracowników. Szafy kartotekowe posiadają zainstalowane na prowadnicach specjalnie wyprofilowane szuflady umożliwiające wygodne i praktyczne przechowywanie dokumentów w różnych formatach. Każda metalowa szafka kartotekowa posiada centralny zamek ryglujący, blokadę wysuwu, zabezpieczającą przez przewróceniem oraz praktyczne podpórki i plastikowe szyldy na szuflady.

Szafy aktowe – służą do bezpiecznego i komfortowego składowania poufnych dokumentów, ważnych pieczątek, sprzętu firmowego oraz innych przedmiotów wymagających szczególnej ochrony. Każda szafa posiada odporne na włamanie stalowe drzwi z podwójnym lub potrójnym patentowym zamkiem oraz dodatkowo chronioną, zamykaną skrytkę. Szafy te umożliwiają swobodną regulację wysokości półek, co pozwala na wygodne zagospodarowanie przestrzeni.

Szafy gospodarcze – doskonałe dla pracowników BHP oraz osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku. Przystosowane są do wygodnego i bezpiecznego przechowywania środków czystości oraz odzieży.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą produktów, która obejmuje również inne funkcjonalne i atrakcyjne cenowo rozwiązania w zakresie nowoczesnych regałów metalowych. Są to m.in. doskonałej klasy szafy ognioodporne, szafy skrytkowe, szafy na broń, solidne sejfy i kasy pancerne, szafy i stoły warsztatowe, meble medyczne i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzania naszych salonów, mieszczących się w Łodzi i Dąbrowie Górniczej.