42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Stoły i szafy warsztatowe

Stoły i szafy warsztatowe do każdego warsztatu i pracowni

Warsztat może działać prawidłowo i bardzo efektywnie tylko dzięki posiadaniu użytecznych przy pracy narzędzi. Wszystkie z nich muszą być gdzieś składowane – koniecznie w takim miejscu, w którym będą chronione przed zniszczeniami lub zagubieniem. Powinien być to mebel z licznymi półkami i przegródkami, dzięki którym możliwe będzie łatwe posegregowanie np. drobnych elementów. Najlepiej przystosowanymi do tego meblami są szafy warsztatowe. Szeroki wybór szaf, ale i stołów warsztatowych, posiada nasza firma Galter z siedzibami w Łodzi i Dąbrowie Górniczej, będąca sprzedawcą doskonałej jakości mebli metalowych i nie tylko.

Szeroki asortyment szaf warsztatowych

Bogata oferta firmy z pewnością zadowoli każdego, kto szuka szaf warsztatowych lub stołów warsztatowych odpowiednich do swojej pracowni. W naszym asortymencie znajdują się w szafy i stoły warsztatowe przystosowane do przechowywania przedmiotów różnego rodzaju, rozmaitej wielkości pudełek, licznych narzędzi i sprzętów, a także ścianki na narzędzia służące równie dobrze pracownikom, co wystawcom i producentom narzędzi. Posiadanie szafy na narzędzia w swoim warsztacie nie tylko znacząco poprawi jakość i komfort wykonywanych w pracowni czynności, ale również pozwoli uniknąć zagubienia niewielkich elementów.

W salonach firmy Galter mieszczących się w Łodzi i Dąbrowie Górniczej znajdą Państwo szeroki wybór mebli, w tym ogromną liczbę klasowych stołów i szaf warsztatowych. Oferta obejmuje także meble biurowe i medyczne. Wszystkie z nich produkowane są przez cenionych na rynku i zaufanych producentów, którzy tworzą wyłącznie wyroby zgodne ze wszystkimi określonymi prawnie kryteriami bezpieczeństwa. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu najdoskonalszą jakość oferowanych tu produktów, o której świadczyć może chociażby zadowolenie naszych dotychczasowych klientów.