42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Sejfy i kasy pancerne

Niezawodne sejfy i kasy pancerne

Firma Galter posiada w swoim asortymencie wyłącznie najdoskonalszej jakości skrytki metalowe. W szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi klasyczne sejfy ścienne i meblowe, gwarantujące bezpieczeństwo dóbr domowych i rodzinnych skarbów, sejfy ognioodporne, sejfy hotelowe, czy dyskretne sejfy gabinetowe. W sejfie komputerowym można ukryć sprzęt multimedialny, na którym uprzednio zapisano wrażliwe dane. Wszystkie sejfy i kasy pancerne obecne w naszej ofercie posiadają specjalne certyfikaty poświadczające ich niezawodność. Zaopatrzenie domu lub gabinetu w kasę pancerną jest bardzo rozsądnym pomysłem, wartym rozważenia przez każdego, kto posiada przedmiot lub dokument, który nie powinien trafić w niepowołane ręce.

Stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa

Sejfy zajmują bardzo ważne miejsce w ofercie firmy Galter, pragnącej dbać o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Do skorzystania z niej zachęcamy zarówno indywidualnych klientów, jak i firmy chcące wyposażyć się w doskonałej jakości kasy pancerne. Łódź oraz Dąbrowa Górnicza to miasta, w których znajdują się salony stacjonarne firmy Galter. W bogatej ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo także szeroki wybór mebli metalowych – w tym regałów idealnych do biur i archiwów.

To bardzo skutecznie i wbrew opiniom wcale nie tak drogie zabezpieczenie tego, co najcenniejsze – pamiątek, dzieł sztuki albo aktywów finansowych. Obecnie nie ma lepszego sposobu, by zatroszczyć się o cenne dobra materialne lub ważne dokumenty. Kupno sejfu to mądry wybór, który pozwoli zadbać o własne bezpieczeństwo. Warto dodać, że w sejfie klasy S1 zgodnie z prawem można chować także broń krótką oraz amunicję.