42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Ergonomiczne regały jezdne i przesuwne do archiwum

Regały jezdne, określane również jako szafy przesuwne, to doskonała propozycja wyposażenia dla wszelkiego rodzaju bibliotek, archiwów, magazynów. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, jednocześnie gwarantując wygodny dostęp do wszystkich składowanych dokumentów. Poszczególne regały archiwalne mogą być z łatwością przestawiane za pomocą mechanizmów korbowych. Producent zadbał o to, by szafy te można dowolnie zestawić, a dzięki temu dobrze zarządzić urządzaną przestrzenią. Firma Galter proponuje Państwu możliwość wyboru doskonałych regałów tworzonych przez uznanych na rynku producentów.

Archiwalne meble przesuwne dla bibliotek i magazynów

Regały przesuwne do archiwum, bibliotek i magazynów posiadają w standardzie dodatkowe wyposażenie, pozwalające na jeszcze efektywniejsze ich wykorzystanie. Są to np. podpórki do dokumentów, wysuwane półki czy szuflady ramowe. Meble tego typu wykorzystywane są w urzędach, instytucjach oraz w różnych przedsiębiorstwach. Można nich komfortowo przechowywać bardzo duże ilości książek, pudełek archiwizacyjnych i innych materiałów.

Nasza firma posiada szeroki wybór doskonałej klasy regałów przesuwnych, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy z producentów oferowanych przez nas mebli jest prawdziwą gwarancją jakości. W celu uzyskania szczegółowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź odwiedzenia jednego z naszych salonów – w Łodzi lub Dąbrowie Górniczej.