42 632 40 42, 606 654 671, 600 056 337 biuro@galter.pl

Meble medyczne

Przede wszystkim komfort – meble medyczne w salonach Galter

Znajdujące się w ofercie renomowanej firmy Galter meble medyczne poza doskonałą jakością wykonania cechują się także wysokim komfortem. Mowa tu o dostosowanych do potrzeb chorych fotelach i krzesłach do pobierania krwi, kozetkach, stołach do masażu i przyłóżkowych szafkach obecnych na szpitalnych salach. Dzięki nim każda kuracja przebiegnie w miłej atmosferze. Pacjenci schludnie i nowocześnie urządzonych szpitali czują się bardziej komfortowo i szybciej wracają do zdrowia. Dobrze dobrane meble medyczne mogą stanowić ważną część aranżacji wnętrz, dzięki którym chorzy będą mogli poczuć się w gabinecie lekarskim lub w szpitalu swobodnie.

Medyczne meble produkowane z myślą o lekarzach oraz pozostałych pracownikach służby zdrowia są także tworzone według wytycznych związanych z komfortem ich użytkowania. Szafki na leki są przeszklone, tak, by od razu można zorientować się, co się w nich znajduje – to z kolei znacznie usprawnia pracę. Stoliki pomocnicze udoskonalone są o regulator wysokości i kółka, czyniące ciężką pracę pielęgniarek i chirurgów nieco łatwiejszą.

Bezpieczne i godne zaufania meble medyczne

Meble medyczne umieszczone w asortymencie salonów Galter przeszły wszystkie wymagane testy określające jakość ich wykonania oraz bezpieczeństwo. Nasza firma cieszy się szacunkiem i zaufaniem klientów, a jej sklepy w Łodzi i Dąbrowie Górniczej zaopatrują w meble medyczne największe okoliczne szpitale. Producenci, których sprzęt znajduje się w ofercie, to wyłącznie uznane na rynku marki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Galter oraz życzymy Państwu udanych zakupów!